Robota DC-DXH18V kaksoispikalaturi
Passa alle informazioni sul prodotto
Imposte incluse. Spese di spedizione calcolate al check-out.
Robota DC-DXH18V tarjoaa 2,3 ampeerin latausvirran kumpaankin latauspaikkaan. Laite toimii tavallisella 230V jännitteellä ja on yhteensopiva kaikkien Robota 18V akkujen kanssa.
HUOM! Robotan laturilla voidaan ladata VAIN Robotan omia akkuja.
Tekniset tiedot:
- Syöttöjännite 230V
- Latausjännite 18V
- Latausvirta max 2 x 2,3A