Robota Akkunauharuuvinväännin DC-SCR18V
Preskoči na informacije o izdelku
Davki vključeni. Dostava se obračuna ob zaključku nakupa.
Deluje tudi z baterijo Makita LXT 18V!
Okvir Robota za baterijski trakasti izvijač DC-SCR18V
Zmogljivo baterijsko orodje brez kablov
Baterijska konstrukcija omogoča svobodno gibanje brez podaljškov ali vtičnic. Okvirna različica pride brez baterije in polnilca, ampak deluje z vsemi Robota 18V baterijami in Makita LXT 18V baterijami, tako da lahko uporabiš obstoječe baterije.
Tehnične specifikacije:
  • Napetost: 18V
  • Nastavitev globine vijakovanja: 25–55 mm
  • Nastavitev: Z orodjem brez orodja za fino nastavitev
  • Dvojni oprijem za boljšo stabilnost
  • Kompatibilnost: Robota 18V in Makita LXT 18V baterije
    Paket vsebuje:
  • Del magazina za trakasti izvijač
  • Omejilnik globine (uporaba brez dela magazina)
  • Vijakarski nastavek PH2 150 mm
  • Vijakarski nastavek PH2 25 mm
  • Vijakarski nastavek SL5 25 mm
  • Magnetni držač nastavka 60 mm
  • 2 x Trakasti vijaki 24 mm (50 kosov/trak)