Robota DC-DXH18V dvigubas greičio įkroviklis
Eiti prie informacijos apie gaminį
Mokesčiai įtraukti. Siuntimo išlaidos apskaičiuojamos atsiskaitant.
Robota DC-DXH18V siūloja 2,3 ampero įkrovimo srovę į abi įkrovimo vietas. Įrenginys veikia įprasta 230V įtampa ir yra suderinamas su visomis Robota 18V akimis.
DĖMESIO! Robota įkrovikliu galima krauti TIK Robota savas akis.
Techniniai duomenys:
- Įėjimo įtampa 230V
- Įkrovimo įtampa 18V
- Įkrovimo srovė max 2 x 2,3A