Roboti Akulaagivintseli DC-SCR18V
Siirry tuotetietoihin
Sisältää verot. Toimituskulut lasketaan kassalla.
Toimib ka Makita LXT 18V akuga!
Robota akutoitelis ruuvikeeraja DC-SCR18V korpus
Võimas akutoitelis tööriist ilma juhtmeteta
Akutoitelis konstruktsioon võimaldab vabalt liikuda ilma pikendusjuhtmeteta või pistikupesadeta. Korpusversioon tarnitakse ilma akuta ja laadijata, kuid see töötab kõigi Robota 18V akudega ning Makita LXT 18V akudega, nii et saad kasutada oma olemasolevaid akusid.
Tehnilised andmed:
  • Tööjännite: 18V
  • Kruvitussügavuse reguleerimine: 25–55 mm
  • Reguleerimine: Tööriistavaba peensätepiiraja ratta abil
  • Kahe käe haare parema stabiilsuse tagamiseks
  • Ühilduvus: Robota 18V ja Makita LXT 18V akud
    Pakendis sisaldub:
  • Ruuvikeeraja lintmagasini osa
  • Sügavuspiiraja (kasutamine ilma magaziini osata)
  • Kruvikeeraja otsik PH2 150 mm
  • Kruvikeeraja otsik PH2 25 mm
  • Kruvikeeraja otsik SL5 25 mm
  • Magnetiline otsikuhoidja 60 mm
  • 2 x Lintkruvid 24 mm (50 tk/lint)